Meie selle suve praktikandid: Karel ja Nele

Iga suvi käib meie juures kaks noort praktikanti, kes õpivad ehitust ning on huvitatud saama reaalset kogemust suures ettevõttes. Praktika aeg kestab kahest nädalast kuni kolme kuuni ning selle aja vältel käivad praktikandid kaasas meie projektijuhtidega ning õpivad tundma ehituse mitmeid külgi. Meie eesmärk on pakkuda praktikantidele võimalikult mitmekülgne ning värvikas kogemus, et neil tekiks reaalne ettekujutus, kuidas töö ehitusettevõttes käib.

Siin on intervjuu meie kahe motiveeritud praktikandi, Kareli ja Nelega.

Kus sa õpid ning miks just ehitust?

Nele: Õpin Tallinna Tehnikakõrgkoolis ning ehitust, sest see tundus ääretult põnev ning mitte nii populaarne eriala, mida valida.

Karel: Õpin Järvamaa Kutsehariduskeskuses, alustan teist õppeaastat. Käisin lapsena isaga koos objektidel ning sellest ajast saati on mind ehitus huvitanud.

Miks sa just meile praktikale tulid?

Nele: Kui KMG-le praktika soovist kirjutasin, võtsid nad mu väga positiivselt vastu ning sain kiiresti jutule, minu üllatuseks on kogu meeskond olnud tõeliselt sõbralik ning väga nooruslik.

Karel: Sattusin praktikale läbi tuttava, kes soovitas mulle KMG OÜ-d.

Kas ülemused on karmid?

Nele: Ei ole, Mihkel (objektijuht) on olnud väga tore ning abivalmis.

Karel: Ülemused ei ole kindlasti karmid, hoopiski väga toredad ja sõbralikud.

Mille pärast praktikal oled kõige rohkem elevil/ mis on siiani olnud väga tore?

Nele: Usun, et kogu praktika tuleb väga põnev ning annab kindlasti tohutult õpingutele juurde. Siiani on olnud kõige huvitavam asfalteerimisel reaalset kõrval olla ning näha kogu protsessi nii lähedalt.

Karel: Ma tahan näha, kuidas ehituses töö käib ja ka ise midagi ära teha. Saan juurde palju uusi kogemusi, mida teistega jagada. Iga praktika on kasulik.

Kui ka Sina oled huvitatud meile praktikale tulemisest, siis kirjuta info@kmg.ee ning võib-olla saad ka sina osa olla vingest kogemusest meiega!