Teenused

Asfaltbetoonsegud

Asfaltkate on teedele, tänavatele, parklatele ja mujale teekatteks õige valik, kui klient eeldab kattelt sobivat ehitusmaksumust, piisavat kandevõimet, vastupidavust ja kerget hooldatavust.
Kogenud teedeehitusettevõttena oskame klienti nõustada, kuidas leida soodsaima hinnaga kliendi soove ja ootusi rahuldav lahendus.

  • asfalt

Freesimis- ja stabiliseerimistööd

Asfaltkatte uuendamisel on õige ja kuluefektiivne lahendus asfaldi külmfreesimine.
Freesimist kasutatakse asfaltkatte defektide tasandamiseks ehk tasandusfreesimine või erineva sügavusega asfaltkihtide eemaldamiseks kuni asfaltkihi täielikuks eemaldamiseks ehk süvafreesimine.

Lõhketööd

OÜ KMG lõhketööde üksus (algselt OÜ Lõhketööd) alustas tegevust 1992 aastal. Rohkem kui 25 aastaga on ta kasvanud üheks suurimaks lõhketöid tegevaks ettevõtteks Eestis. Pika aja jooksul on tehtud lõhketöid erinevates Eesti kohtades nii maal kui ka vees.

Karjäärid

KMG kaevandab maavara erinevates karjäärides Harjumaal, Ida-Virumaal, Lääne-Virumaal, Pärnumaal ja Tartumaal.

Liiklusmärgid ja viidad

Eesmärgiks on teostada kvaliteetset markeerimistööd, mis rahuldaks tellijat ning on kooskõlas nii Eestis kehtivatele märgistamise standarditele kui ka Transpordiameti poolt kehtestatud märgistamise nõuetele.

Laboratoorsed katsetused

KMG OÜ teostab teedeehitus materjalide laboratoorseid katsetusi. Pakume oma klientidele kiiret ja professionaalset teenust. Meil on pikaajaline laboratoorsete katsete teostamise kogemus.

Markeerimine

Tegeleme markeerimistöödega üle terve Eesti, oleme innovatiivsed ning katsetame ka uusi markeerimismeetoteid. Läbi selle pakume parimad lahendusi kõigile.

  • markeerimine

Bituumenemulsioonid

Bituumenemulsioonid on spetsiaalsed bituumeni ja vee segud, mida kasutatakse mitmesugustel ehitusprojektidel asfaldi kruntimiseks, lappimiseks, mustsegudes ja stabiliseerimisel ning pindamisel. Meilt leiad just sulle sobivad lahendused.

  • Bituumenemulsioonid